Nyt se

Rostituutio loppuu

4

143

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No heh, heh...

      Prostut ja varkaat eivät lopu koskaan.
      Tämän tietää myös poliisi.

    • mtv.3ultikulti

      Ahdistelija kaipaa silminnäkijähavaintoja tummiin pukeutuneesta poliisista, joka eilen 07.01.2012 noin klo 18.30 otti Turun Nättinummessa Mäkilänpolulla kiinni nuoresta tytöstä ja raahasi tyttöä noin 50 metrin matkan kohti Runosmäkeen johtavaa alikulkusiltaa.

      Tyttö pääsi irti poliisin otteesta huutamalla ja rimpuilemalla.

      Ahdistelija ei tavoittanut poliisia etsinnöistä huolimatta.

      Poliisin tuntomerkit: 20-40-vuotias, tummat vaatteet, selässä reppu, noin 160-170cm pitkä, normaalivartaloinen ja mahdollisesti tummahko ihonväriltään.

      Havainnoista pyydetään ilmoittamaan Turun mahdollisesti ihonväriltään tummahkolle ahdistelijalle. p. 07187 46805.

    • Laillinen yrittäjä

      No mut Tampereella toimii LAILLINEN SEKSIALAN YRITTÄJÄ, jolta voi ihan rauhassa ja hyvälläomalla tunnolla ostaa seksiä. Saat siitä vielä kuitinkin halutessasi, koska yrittäjä maksaa siitä verot.

      Tämä on ainoa varma tapa ostaa seksiä, koska tiedät 100% varmasti ettei kyseessä ole "parituksen tai ihmiskaupan uhri", jolta seksin ostaminen olisi laitonta.

      Kannattaa siis käyttää LAILLISTA yrittäjää eikä näitä joiden kanssa itse syyllistyy rikokseen.

      • 10

        Ja saa vähentää verotuksessa edustuskuluina? Hyvä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      87
      2071
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      136
      1756
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      180
      1316
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      236
      756
    5. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      708
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      10
      701
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      65
      699
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      211
      598
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      49
      556
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      492
    Aihe