eli onko ok jos olen 17 ja haluaisin yrittaa iskee esim 18-20 vuotiasta naista ? mita te tytot ajattelisitte jos teille tulisi nuorempi poika juttelemaan ja yrittamaan iskea teit.?
Mita te tytot ajattelet nuoremmasta pojasta
10
278
Vastaukset
- poikanimeltäpekka
mustaku tuntuu et muijat vaa nauraa nuoremmille
- ... .. ...
totuuden torvi
- 4444222
jep, totta se on että nuorempia eivät ota niin tosissaan. Nuorempana poikana joutuu tekemäään extra effortia saadakseen tytön huomion
- a-la-laya
Vähä riippuu pojasta. Jostain nuoremmasta ajattelen että voi miten suloinen tyyppi, toisesta että mikä pentu...
Mutta yleistä on kai se tosiaan, et ei oteta nuorempia niin tosissaan. - kkkko
Riippuu kuinka pikkupojalta näyttää, ja kuinka typerän kuvan itsestään antaa.
- J
Olen16 tyttöystäväni on 18. Kyllä tyttöjä kiinnostaa nuoremmat
- ei haittaa
Ei muutaman vuoden ikäero haittaa, ei sillä ole mitään merkitystä.
- 775555
NO kyllä vaikuttaa alle 18v. Ei toi J:n esimerkki kerro mitään.
- Kkhhjf
"Ei oteta nuorempia tosissaan" hetikö kun tuttavuutta tehään kysytään minkä ikäne toine on? No mistä vitusta sitte ees tietää kui vanha toine on. Omasta amuksesta tiiän parin tyypin iän lopuista voin ihan hyvin heittää 16-30 väliltä. Kyl se ulkonäkö siinä vaikuttaa kiinnostuuko toine ja sitten kun ollaan sen verran tutustutta että ikää mietitään niin eiköhän toisesta oo saatu jo selville onko se pentu vai ei.
- puumanainenXDeiku
musta anaki tosi sulosta :3 tykkäään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1241984Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331910Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101804Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561470Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5231091Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50978Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115920Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347889