Mitä mieltä olette lyhyistä tytöistä? :) (n.155) Ja pitääkö tytön olla laiha..ja iso rintainen? :) Millainenon sopivan kokoinen kuppi? :) Millainen per*e ? :) Lättänä vai pyöreän piukea..? : ) Onko kasvoilla niin väliä, jos on isot rinnat ja hyvä per*e? : D tai päin vastoin..? (kaunis kasvoilta, mutta ei rintoja, tai persettä?) Kertoka aihan omin sanoin ! (: ihan vaan mielenkiinnosta kysyn.. :)
POJAT ! ja tytöt..
7
196
Vastaukset
Lyhyet tytöt niinkuin kaikki muutkin ovat ihania. Ainakin itse pidän lyhyempiä tyttöjä söpöimpinä :) Ja sehän on se ihanne suurimman osan mielestä, että isot rinnat ja laiha, mutta ei se vaatimus ole. Kaikki nämä riippuu henkilöstä mielestäni ehkä pyöreämpi on parempi ja ulkonäöllä ei ole kauheasti väliä jos ihana luonne, mutta jos on isot rinnat ja hyvä perse se on aina plussaa niinkuin myös kasvojen kauneus :) omin sanoin.
Ei tarvitse olla isot rinnat. Pienet rinnat ovat kauniita.
- Fgjjphf
Kylläpä on lyhyt tytsy.
- Paras (::::::
Lyhyt tyttö ja isot tissit , ei saa olla liian laiha , ahhh ;)
- ToSul
Lyhyt tyttö on söpö, mieluiten semmonen pyykkilautavatsa... Ei tarvi olla isorintainen. Naama merkitsee kuin myös luonne. Omin sanoin :D
- ToSul1
Lisäks keskikokoinen perse. Ei liian iso mielummin.
- someonehere17
Semmonen keskikokonen on varmaan kivoin, ei kauhean laiha mutta ei pulskakaan. :)
Sillä, onko pitkä vai lyhyt ei mun mielestä ole väliä, olen itekkin aikas pätkä (vaan n.153cm).
Luonteella on paljonki väliä oli sitten iso tai pieni perse/rinnat, mutta kiva ulkonäkö on aina plussaa. ^^
Toki riippuu ihmisten mieltymyksistä, mutta mun mielestä mukavat, söötit pikkuihmiset (tytöt, jos poika on lyhyt ni se vähän häirittee) on kivoja. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3495799- 775233
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484286- 523911
- 483658
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1593367Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003154Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky453120- 432259
- 492185