lapseni facebookiin kirjautui ulkopuolinen kirjoittelemaan kommentteja kun hän itsekin oli kirjautuneena. epäilen heidän kavereitaan jotka on voineet saada salasanan katsottua kun hän on kirjautunut.
voiko jälkeenpäin saada selville kuka ulkopuolinen on kirjautunut lapseni tilille?
(yhteys oli salattu wlan)
facebook kiusaus
qrgqrgqerg
2
68
Vastaukset
- Nettiiiiiiii
Käytännössä ei. Vaihtakaa salasana välittömästi. Jos kirjoitus on vielä seinällä, raportoikaa se roskana, facebook saattanee pystyä esim. Torjumaan jatkossa tietikoneen jolta viesti tuli.
- ????????????
Kuka päästää lapsensa facebookkiin? Tuollaiset päätökset pitäisi tehdä vasta täysi ikäisenä. FB tietoja ei voi poistaa ikinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016349
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814879Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1033144Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302972Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262195Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191576Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?931149Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3381145Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311066- 48844