O: Annetaan runsas vaatepaketti!

paljon käyttämättömiä tytön ja pojan vaatteita.Kokoja 50-80 cm.
Saimme todella paljon vaatteita uusina kaksosten synnyttyä olemme hukkua niihin!
ovat siis uusia.Asumme Lahdessa, mutta käymme pari kertaa kuukaudessa viikonloppuisin Helsingissä, jos olet sieltäpäin.
6307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hei! olisin kiinnostunut.. :) itselle kesävauva tulossa, sukupuolesta ei vielä tietoa.. :) en asu helsingissä mutta käyn siellä itsekkin välillä joten nouto sieltä olisi mahdollinen.. :) laita vaikka viestiä osoitteeseen : [email protected]

Äänestä

hei ! olisiin kiinostunut vaateista ,onko niitä viellä
voisiin itse maksaa posti maksun

Äänestä

hei. ottaisin mielelläni vasyaan =) yh äiti ja asun lahdessa.

Äänestä

Mua kiinnostais! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2 x kirjoitti:

paljon käyttämättömiä tytön ja pojan vaatteita.Kokoja 50-80 cm.
Saimme todella paljon vaatteita uusina kaksosten synnyttyä olemme hukkua niihin!
ovat siis uusia.Asumme Lahdessa, mutta käymme pari kertaa kuukaudessa viikonloppuisin Helsingissä, jos olet sieltäpäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu