http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012011315073054_uu.shtml. MIHIN tarkoitukseen tämäkin heikkolahjainen on Suomeen otettu ???
HEIKKOLAHJAINEN raiskaaja RIKASTUTTAA Suomea
paluu-lippu
14277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
oliskohan siinä Eva Bideelle " pelastettavaa" ???
"Syyttäjän mukaan teko oli erityisen julma ja uhrin ihmisarvoa loukkaava. Mies oli sitonut naisen tiukasti käsistä ja jaloista ensimmäisen raiskauksen jälkeen, jättänyt tämän makaamaan lattialle ja raiskannut sitten uudelleen.
Mies oli myös pakottanut naisen mukanaan kaupan kassatoimistoon ja tilityshuoneeseen, yrittänyt murtautua kassakaappiin ja ottanut rahaa pohjakassoista. Rahat jäivät liikkeeseen, kun mies pakeni vartijan tullessa paikalle.
Nainen kertoi pelänneensä henkensä puolesta. Syyttäjän mukaan pelko oli perusteltu, sillä tekijä oli myöhemmin sanonut kiittäneensä Jumalaa siitä, ettei tappanut naista.
Mies jäi kiinni muutama tunti rikosten jälkeen. Hänellä oli valmiina lentoliput, joilla oli tarkoitus poistua lähitunteina maasta.
Mies ei suostunut antamaan oikeudessa lausuntoa.
- Hän on tästä kaikesta äärettömän pahoillaan, jos sillä nyt enää on mitään väliä, sanoi miehen asianajaja "
Noh, sellaista sattuu.
Vahinkohan tuo oli.
Lievennetään tuomiota vielä yhdellä vuodella.
mutta miksi ne otti sen kiinni, kun sillä oli lentoliputkin jo valmiina??
Voihan VEEEEEEEEE sanon
"MIHIN tarkoitukseen tämäkin heikkolahjainen on Suomeen otettu ??? "
No tietysti harrastamaan seksiä ikääntyvien hyyssäreiden kanssa.
On ikävää, että hyyssäriämmä on nyt petetty ja tämä "heikkolahjainen mutta ison omistava, onkin mennyt raiskaamaan muita.
Mutta hyyssäriämmät kyllä järjestää hänen tilalleen tuhansia muita vastaavankaltaisia.
Joku hyyssäri kyllä väittää sinisin silmin, että tämäkin tumma on otettu AINOASTAAN suomen turvallisuuden ja taloudellisen hyvinvoinnin vuoksi.
Siis pelastamaan suomi.
NINKÖ
juuri näin
älkää peljästykö!
Heikkolahjainen rasismi-palstan seriffi Mover on siirtänyt tämän tänne kuulumattoman vitjan tänne.
Se itse odottaa oikeudenkäyntiä maanpetoksesta ja syrjinnästä. Paatunut rikollinen, jolle tuskin löytyy hoitoa edes vankimielisairaalassa.
Voi tätä yksittäistapausta. Eikö ole rasistista väittää tätä tummaa kaveria heikkolahjaiseksi?
Hyss hyss Eva Biaudet voi kohta avata suunsa ja sieltä tulee pahan hajuista pa5kaa. Mitä jos Evan ottolapsi olisi joutunut tuon vähemmän lahjakkaan tulilinjalle?
Oikeuden päätös epäoikeudenmukainen. Ei kait paljon lahjoja tarvitse ymmärtää, mikä on sopivaa. Tuo tekohan oli eläimellinen.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012011715086150_uu.shtml
Kyllä näitä moniosaajia riittää. Puolustuksena varmasti tulee olemaan että oli kännissä.
Arvio että tuon moniosaajan tuomio tulee olemaan ehdollinen ehkä n. 1 vuosi..... no joo oli kännissä moniosaaja heikkolahjainen pistetään 7 kk ehdollista.
Olikohan tämä nyt ihan kansan yleisen oikeudentajun mukainen tuomio?