Hei! Olen toista vuotta lastentarhanopeksi opiskeleva, luotettava ja hyvin lapsirakas nuori nainen. Asun tällä hetkellä Oulussa, mutta kesäksi voisin muuttaa tarpeen vaatiessa myös eri paikkakunnalle, jos vain lastenhoitotöitä löytyy. Lähinnä etsin töitä väliltä Oulu-Tampere. Minulla on kokemusta erityisesti 2-7 vuotiaiden lasten parissa työskentelystä.
Jos kiinnostuit, otahan yhteyttä niin jutellaan lisää!
-Stiina-
Lastenhoitaja kesäksi!
stiina.h
2
236
Vastaukset
- marita k
et maininnut tässä mitään sähköpostia mihin voisi lähettää viestiä mahdollisista työtarjouksista.. etkä kertonut itsestäsi oikein mitään. Minkä ikäinen olet ym tarvittavaa tietoa
Sähköpostia voi laittaa osoitteeseen [email protected]. Olen 23-vuotias reipas opiskelijatyttö, kotoisin Kemijärveltä. Erityisosaamiseni on musiikki (pianon- ja kitaransoitto, laulu) ja liikunta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3475785- 775223
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484286- 523911
- 483648
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1583356Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003144Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky403102- 432259
- 492185