sildenafil

mies 38...

Toimiiko kännissä? Entä cialis? Kyse nyt sellaisista ihmisistä joilla jännittämisestä johtuvaa erektiohäiriötä selvinpäinkin. En ole kännissä koittanut. Ajattelin lähteä baariin ja yrittää. Tarkoituksena vetää viinaa ihan riittävästi ja etsiä joku neito testiin. Jos vain löytyy sellainen. Kiinnostaisi vain tietää etukäteen että onko turha toivo vai auttaako nuo kännissäkin nuo lääkkeet?

3

406

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tiukka esinahka

      Ainakin sigra on toiminut hyvin niin selvinpäin kuin pikku hutikassa. Eiköhän nuo mainitsemasikin toimi. Sigrassa samat vaikuttavat aineet.

      Hyviä panoja!

    • XyXyXy

      Mutta eipä mahda Sigraa saavan enään mistään, vai onko parempaa tietoa jollaki?

    • 5ye5y5y3

      Oon 2 krt kokeillut Viagraa kännissä, eikä ollut mitään tehoa. Itselläni on myös kuvailemasi "henkinen häiriö". Eräs ystäväni, jolla ei ole mitään erektio-ongelmaa, mutta joka kuitenkin joskus nappaa Viagraa, sanoi, että hänelläkään siitä ei tule kännissä mitään lisäpotkua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      56
      2950
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2711
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      38
      2431
    4. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      33
      2269
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      50
      1928
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1549
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1473
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      105
      1235
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1203
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      73
      1060
    Aihe