Hei!
Tiedättekö Turussa jonkun ammattitaitoisen eläinlääkärin tai eläinlääkäriaseman, jossa osataan erityisesti hoitaa kaneja?
Osaava eläinlääkäri Turussa?
5
1884
Vastaukset
- Pupunomistaja
Myös Turun seudulla olevista eläinlääkäreistä siis! :) Kaikki tiedot kehiin!
- 7+12
No tuolla Raisiossa (Turussakin kai) ainakin on eläinlääkäriasema Vettori, jossa on eri eläinlajeihin erikoistuneita eläinlääkäreitä, myös kaneihin erikoistuneita. Itse kävin kerran siellä ja hyvin näytti tietävän kaneista ja hoito sekä neuvot tepsi hyvin. Suosittelen.
- .-.
kaarinan eläinlääkäriasemalla oli kanssa mukavaa ja osaavan tuntusta porukkaa
petvet kupittaalla oli pettymys. ei ottanu kania ees pois kuljetuskopasta kun vein, eli ei paljon tutkinut... enemmän taitaa olla koirapainotteinen paikka - inle
Rosa Jolmaa kovasti suositellaan. Pet Vetissä ei tosiaan omaakaan kaniani nostettu kopasta ulos, ensimmäinen ehdotus oli 10-vuotiaan eläimen lopettaminen (oman hoitoni ansiosta kani on elänyt tapauksen jälkeen jo kaksi vuotta ihan terveenä).
- Anonyymi
Koirakissaklinikan Johanna Koponen. Aidosti kiinnostunut asiakkaistaan ja kouluttaa itseään kunnianhimoisesti. Ongelma vain ettei eläinlääkäriä voi klinikalla yleensä valita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 846709
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2905474Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii984161- 323099
- 522910
- 1202103
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua472040Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘991767- 721311
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1591151