Oon 14wee tyttö, urheilen paljon ja oon hoikka. Mun ulkönäköö on kehuttu paljon ja pidän itsekkin itseäni nättinä. Mulla on tiimalasivartalo, 70a kupin rinnat, oon lähes 170cm pitkä(en kasva enää) ja painoa on 56kg. En käytä paljoo meikkiä, mulla on puhdas iho ja sinivihreet silmät. Hiukset mulla on aika pitkät ja värjätty mustaks ja ne on hyvässä kunnossa. Käytän normaaleita vaatteita(esim. farkut, toppi ja huppari) ja oon luonteeltani sellanen positiivinen ja iloinen. Mutta ei oo kummemmin poikia näkynyt niin mietin vaan että miksi? Kun ulkonäön pitäis olla ihan kunnossa. Onhan tässä toki vielä aikaa löytää poikaystävä, mutta jotenkin tuntuu että vika olis minussa..
Ilman kuvaa voi olla vähän vaikea teidän arvioda, mut koittakaa silti kertoo jotai. Ja pitääks pojat oikeesti enemmän lyhyistä tytöistä,kun pitkistä? Voisitko ite olla tälläsen tytön kans?
Toivon asiallisia vastauksia :)
Pojat oonko ok?
11
299
Vastaukset
- keke15151515
Voisin olla :)
Pidän itse vähän lyhyemmistä, mutta sisin on tärkein!
t:15v poika - miguel.
Ei sun kropas ainakaan ole mitään vikaa. Oot vaan niin nuori, että vielä ei ole ehtinyt kolahtaa. Ja pojatki ovat tossa iässä olla sen verran ujoja, että eivät uskalla ilmaista kiinnostuksensa sinuun. Muista olla myös itse aktiivinen osapuoli ja pyytää rohkeasti poikia treffeille. Voi mennä parikin vuotta ellei enemmän ennenkuin löydät poikaystävän, etta koita olla kärsivällinen. Sit kun olet 25v eikä koskaan poikaystävää, niin sitten voit olla huollissas =)
- haloopliis
Värjää hiuksesi LUONNOLISEN näköisiksi pliis! Pojat ei tykkää siitä kun kaikki tytöt värjää hiuksensa ihan liian tummiksi. Kokemusta on.
- viisaspoika
SAMAA MIELTÄ MIKS KAIKKIEN PITÄÄ PILAA HIUKSENSA VÄRJÄÄMÄLLÄ NE IHAN LUONNOTTOMIKSI (myös valkoset kuivat on karseet hyi ) OLKAA LUONNOLLISIA TYTÖT NI POJAT ALKAA TYKKÄÄ!!!
- viisaspoika
SAMAA MIELTÄ MIKS KAIKKIEN PITÄÄ PILAA HIUKSENSA VÄRJÄÄMÄLLÄ NE IHAN LUONNOTTOMIKSI (myös valkoset kuivat on karseet hyi ) OLKAA LUONNOLLISIA TYTÖT NI POJAT ALKAA TYKKÄÄ!!!
- viisaspoika
viisaspoika kirjoitti:
SAMAA MIELTÄ MIKS KAIKKIEN PITÄÄ PILAA HIUKSENSA VÄRJÄÄMÄLLÄ NE IHAN LUONNOTTOMIKSI (myös valkoset kuivat on karseet hyi ) OLKAA LUONNOLLISIA TYTÖT NI POJAT ALKAA TYKKÄÄ!!!
hups. 2x.. no ehkä viesti menee perille. ;)
- Poeko
Oot kyllä aika täydellinen. Mee pyytää poikia vaikka elokuvaan. Pojat ei ite uskalla.
- yx poitsu.
Kuulostaa siltä, että olet hyvännäköinen. Ehkä ikäisesi pojat ovat ujoja eivätkä uskalla pyytää sinua mihinkään, kun ajattelevat, että noin kaunis tyttö ei ikinä välittäisi heistä. Mutta tee itse aloite, kun huomaat söpön pojan.
- perusheppu
Kuvailun perusteella oot ihan hyvännäköinen :D
T:14v poika - EI VIDDU MAGE!
EI VIDDU MAGE!
- poika14wee
Kyllä todellakin voisin olla. Kroppasi kuulostaa hyvältä ja muutenkin ulkonäkösi. Ja mun kohalla pitkät tytöt vie, sillä olen itse 190cm pitkä..
Oon varma että löydät vielä jonkun ihanan pojan, kun uskaltaisit mennä itsekkin puhumaan muille ettet odota vaan pojan tekevän aloitetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1151840Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101763Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1131754Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2551437Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341382Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4861008Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50960Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115907Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237901Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347861