Eli oon 14-vuotias tyttö täytän kohta kuitenkin 15. olen n. 160cm pitkä ja painan 54 kiloo, olenko lihava? Ja jos ihan asialliasia kommentteja sais:)
lihava?;o
6
70
Vastaukset
- erhfsijd
et ole lihava!! älä luulekkaaan! olet just normaali !:) älä vaan laihduta koska toi on tosi hyvä paino 160cm
- nomoiii
Et tosiaankaa oo lihava, oot normi. :) Ite oon lihava, oon 12.w ja painan 44 kg ;(( Ja oon jotaii 160cm ; (( fat meeee..
- jkljsdlkfj
????? keräätkö jotain kehuja/sääliä ilmoittamalla että ap. on "normi" mutta itse saman pituisena paint 10 kg vähemmän..? Wtf.
- kljdklfj
jkljsdlkfj kirjoitti:
????? keräätkö jotain kehuja/sääliä ilmoittamalla että ap. on "normi" mutta itse saman pituisena paint 10 kg vähemmän..? Wtf.
Niin siis paint 10 kg ja olet kuulemma itse lihava?! Mikä sun ongelma on :o
- EI VIDDU MAGE!
OOT LÄSKIMPI KUN MÄ JA MULLA ON ES MAHA IHAN ERI ASIA!
EI VIDDU MAGE!- eivittumake
mitäpä,jos painuisit vittuun tältä palstalta EI VIDDU MAGE! täällä ei kaivata trolleja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081726Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031723Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031635Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541416Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341372Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii472941Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50934Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115896Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai297869Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347823