Kotisivujen tilaus

L. kivikoska

Mistä kannattaisi tilata ammattimaiset nettisivut jossa olisi myös verkkokauppa ja pankkitunnuksilla maksu.
Kriteerinä ammattimaiset sivut, sekä alhainen kk maksu, itse avaus/teko hinta ei ole tärkeä, vaikka olisikin keskiarvoa korkeampi.
Olen katsellut googlen hakutuloksia mutta kuulisin mielellään muiden kokemuksista. Itsellä ei ole aikaa, kiinnostusta eikä taitoa tehdä itse eli se ei ole vaihtoehto.
Kiitos jo etukäteen.

1

184

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olbedesign

      Hei,

      Pahoitteluni ettei minulla ole kokemuksia muista tekijöistä tarjota, mutta rohkenen silti itse esittäytyä:


      Yritykseni Olbedesign ( http://www.olbedesign.fi ) tarjoaa valmiita palvelupaketteja jotka mahdollisesti vastaavat tarpeitasi. Verkkokauppa toteutetaan erikseen. Myös pakettien kustomointi onnistuu tarvittaessa.

      Ottaisin yhteyttä suoraan ja esittäytyisin paremmin, mutta viestissäsi ei ole yhteystietoja. Joten, jos palveluni täyttävät vaatimuksesi, ota yhteyttä ja keskustellaan asiasta tarkemmin.


      Ystävällisin terveisin,
      Olli Toivonen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 96
      1549
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1374
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1287
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1188
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      1155
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      9
      955
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      817
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      761
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      744
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      715
    Aihe