Kotisivujen tilaus

L. kivikoska

Mistä kannattaisi tilata ammattimaiset nettisivut jossa olisi myös verkkokauppa ja pankkitunnuksilla maksu.
Kriteerinä ammattimaiset sivut, sekä alhainen kk maksu, itse avaus/teko hinta ei ole tärkeä, vaikka olisikin keskiarvoa korkeampi.
Olen katsellut googlen hakutuloksia mutta kuulisin mielellään muiden kokemuksista. Itsellä ei ole aikaa, kiinnostusta eikä taitoa tehdä itse eli se ei ole vaihtoehto.
Kiitos jo etukäteen.

1

173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olbedesign

      Hei,

      Pahoitteluni ettei minulla ole kokemuksia muista tekijöistä tarjota, mutta rohkenen silti itse esittäytyä:


      Yritykseni Olbedesign ( http://www.olbedesign.fi ) tarjoaa valmiita palvelupaketteja jotka mahdollisesti vastaavat tarpeitasi. Verkkokauppa toteutetaan erikseen. Myös pakettien kustomointi onnistuu tarvittaessa.

      Ottaisin yhteyttä suoraan ja esittäytyisin paremmin, mutta viestissäsi ei ole yhteystietoja. Joten, jos palveluni täyttävät vaatimuksesi, ota yhteyttä ja keskustellaan asiasta tarkemmin.


      Ystävällisin terveisin,
      Olli Toivonen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 151
      3853
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      87
      3269
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      86
      2655
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      7
      2436
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      252
      2419
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2246
    7. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      90
      1874
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      999
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      978
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      869
    Aihe