Ahistaa kun mut joka päivä hakataan koulussa ja oksennetaan pääle haluaisin hakata kiusaajani mutta heitä on yli 100miljoonaa eli koko suomi kiusaa minua ja suomi on ihan hirvee iso maa ja oon 18 vuotta joten 5vuotiiat kakarat voi olla postaamatta mut kuitenkin koko suomi on täynnä spämmääbii kakaroita jotka ei ozaa kijottaa oikei ja nyt mua sapettaa kun mua luulaaan 5-vuotiiaks kun en osaa kirjottaa äikkä oli 10 ja matikka muös joten haluasin että faija ostais pleikan ja skeittilautan ja lavan eeässää joka on siis euroshopperii.
Terveisin 10-vuotias poika
AHistaa
15 vuotias poika
3
80
Vastaukset
- nj
yksinkertaista, muuta kiinaan... btw, paska trolli
- Mange de la merde!!!
Vas te faire encule
- poika auttaa ehkä
jos kiusaajat haukkuu sinua hauku vastaa esim jos ne haukku sinua läskiksi sano niille et os se parempikun sunhomoutes siis tää oli esmerkki ps kenestä koulu on tylsää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1241984Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331910Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101804Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561470Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5231091Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50978Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115920Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347889