Olisi tarkoitus prätkämessuilla hieroa kauppaa kypäräpuhelimista, mutta näyttäisi myyjät olevan vähissä.
Onko kellään kokemuksia bluetooth puhelimista? Kiinnostaisi tietää käytön helppous, kuuluvuus ja akun kesto.
Nyt olisi kaksi mallia tähtäimessä, Scala Rider G4 ja Interphone F4.
Kypäräpuhelimet
5
1773
Vastaukset
- vakioveikkaus3
Integroidut parhaita. Nolan N104 ja ncom tai Schuberthin C3 ja Src.
- hohlk
Aika outoa yhdistää prätkäilyn vapaus johonkin josta pitää päästä eroon,eli siis muijan nalkutus.
Tossun alla?
Itse lähden aina customilla pois ja karkuun talven pakkoliitosta,katselmaan muita kauniita naisia.- kuracustom
Kyllä naviggaattorista on hyvä saada tiedot. Ebay.fi ja sieltä hakusanaksi intercom. Kiinan vehkeet maksaa jonkun 35 e. Scalalta on uusi g9, vanhaa kuraa ei kannata hankkia.
- mika2
kuracustom kirjoitti:
Kyllä naviggaattorista on hyvä saada tiedot. Ebay.fi ja sieltä hakusanaksi intercom. Kiinan vehkeet maksaa jonkun 35 e. Scalalta on uusi g9, vanhaa kuraa ei kannata hankkia.
Navigaattorin nalkutus on toiseksi pahinta heti muijan jälkeen;-).
- R1200RT
Itselläni on jo kolmas Interphone menossa,toimintavarmoja ja kuuluvuus hyvä,vastaaminen sen kun sanoo haloo ja soittaminen,kun sanot vaimo,niin soittaa automaattisesti vaimolle,jos sattuu hänelle olemaan asiaa,kaikille muistissa oleville,jotka puhelimeesi olet asettanut se soittaa ,kun nimen van sanot ja nokian navigaattorin ohjeetkin tulee todella hyvin ja musiikin hoitaa spotify ja kuuluu koko maassa todellakin hyvin ja edullisin taitaa olla,koska itse ostin ensin niitä 2 ja silloin maksoin yhteensä 230 euroa ja nyt komannen ostin,kun uusin kypärän,niin maksoin enään tinkaamalla 90 euroa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1171897Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1181786Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101771Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561446Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341385Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4881026Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50966Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237913Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115911Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347869