Kypäräpuhelimet

Aapeli

Olisi tarkoitus prätkämessuilla hieroa kauppaa kypäräpuhelimista, mutta näyttäisi myyjät olevan vähissä.
Onko kellään kokemuksia bluetooth puhelimista? Kiinnostaisi tietää käytön helppous, kuuluvuus ja akun kesto.
Nyt olisi kaksi mallia tähtäimessä, Scala Rider G4 ja Interphone F4.

5

2998

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vakioveikkaus3

      Integroidut parhaita. Nolan N104 ja ncom tai Schuberthin C3 ja Src.

    • hohlk

      Aika outoa yhdistää prätkäilyn vapaus johonkin josta pitää päästä eroon,eli siis muijan nalkutus.
      Tossun alla?
      Itse lähden aina customilla pois ja karkuun talven pakkoliitosta,katselmaan muita kauniita naisia.

      • kuracustom

        Kyllä naviggaattorista on hyvä saada tiedot. Ebay.fi ja sieltä hakusanaksi intercom. Kiinan vehkeet maksaa jonkun 35 e. Scalalta on uusi g9, vanhaa kuraa ei kannata hankkia.


      • mika2
        kuracustom kirjoitti:

        Kyllä naviggaattorista on hyvä saada tiedot. Ebay.fi ja sieltä hakusanaksi intercom. Kiinan vehkeet maksaa jonkun 35 e. Scalalta on uusi g9, vanhaa kuraa ei kannata hankkia.

        Navigaattorin nalkutus on toiseksi pahinta heti muijan jälkeen;-).


    • R1200RT

      Itselläni on jo kolmas Interphone menossa,toimintavarmoja ja kuuluvuus hyvä,vastaaminen sen kun sanoo haloo ja soittaminen,kun sanot vaimo,niin soittaa automaattisesti vaimolle,jos sattuu hänelle olemaan asiaa,kaikille muistissa oleville,jotka puhelimeesi olet asettanut se soittaa ,kun nimen van sanot ja nokian navigaattorin ohjeetkin tulee todella hyvin ja musiikin hoitaa spotify ja kuuluu koko maassa todellakin hyvin ja edullisin taitaa olla,koska itse ostin ensin niitä 2 ja silloin maksoin yhteensä 230 euroa ja nyt komannen ostin,kun uusin kypärän,niin maksoin enään tinkaamalla 90 euroa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      231
      9373
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      120
      6529
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      48
      6064
    4. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      72
      4356
    5. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      4340
    6. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      33
      3339
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      56
      3012
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      28
      2975
    9. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      26
      2943
    10. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      25
      2927
    Aihe