Toksu-fanit huomio!
Toksu on tullut takaisin espanja.orgiin.
Hän on uudelleen syntynyt Johan Pomppas-nimellä.
Pus pus ja ihanaa kun olet tullut takaisin ;-)
Johan Toki is back
11
198
Vastaukset
- eisatusato
Tästäkö taas mahtaa olla kysymys?
http://hiki.pedia.ws/wiki/Tiedosto:Entunnekipua.png- 16
Älä sekoita Toksua ja Tuksua vaikka vähän samaa kaliiperia ovatkin.
Tuksu on se kukkahattutätienäiti ja Tuksu vaan klamurprinsessa. - eitqkdas
16 kirjoitti:
Älä sekoita Toksua ja Tuksua vaikka vähän samaa kaliiperia ovatkin.
Tuksu on se kukkahattutätienäiti ja Tuksu vaan klamurprinsessa.Tästä mahtaa olla kysymys
http://www.espanja.org/node/559
- 17+1
Ja tästä
http://espanja.org/node/69166 - 9+12
Taas hän on kirjoittanut, IHQ, pusss ;))))
http://espanja.org/node/69204- Jos on
aloittanut opiskelun, suosittelisin ensimmäiseksi kirjaksi, Käyttäytymisen kultaiset säännöt.
- 16+20=32
ynnä ynnä:
Toksu on ent. soppatäti ja päätoimittaja, Tuksu taas joku turvonnut blondi, et ole oikein näistä perillä.
Johan Pomppas on ihq ;)) - tossutussunen
16+20=32 kirjoitti:
ynnä ynnä:
Toksu on ent. soppatäti ja päätoimittaja, Tuksu taas joku turvonnut blondi, et ole oikein näistä perillä.
Johan Pomppas on ihq ;))Turvonnut blonditäti jne. Soppa ainakin on hyvin maistunut ja kai vähän muukin. Johan on kylläkin miehen nimi. Eli jos tädillä olis jne niin täti onkin setä.
Taitaa joillakin olla tussut ja tossut sekaisin? Eipä vois vähempää moinen kiinnostaa. - 1+7
16+20=32 kirjoitti:
ynnä ynnä:
Toksu on ent. soppatäti ja päätoimittaja, Tuksu taas joku turvonnut blondi, et ole oikein näistä perillä.
Johan Pomppas on ihq ;))IHQ!
Toksu oli koko rannikon mielenkiintoisin persoona.
Piti ohjaksia melkein yhtä tiukasti käsissään kuin pul..a.
Lenteli pilvissä tai kuurasi kantta.
Pus pus rakas, missä ikinä lienetkään.
- Rajansa kaikella
Eiköhän noita kuvia ole jo joka tuutissa ihan tarpeeksi. Ei niitä kukaan enää kestä enempää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1171869Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101768Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1141766Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561439Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341383Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4861016Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50962Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115908Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237902Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347864