tämmöistä äitien palstoilla
matkaaja
5734
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
joo
Sekin juttu on nyt poistettu...aika merkillistä kun kaikki mielenkiintoiset jutut poistetaan. Olisihan se juttu voinut olla tottakin, mutta jos ei ollut, niin ei siinä silti ollut mitään semmoista tekstiä miksi se olisi pitänyt poistaa.
Mitä siinä sitten lukiluki??
Lyhyesti: Se äiti kertoi että 14v poikansa vilkuilee häntä kun hän on alasti. Sitten tämä äiti oli saunassa levitellyt hieman haaroja ja poika oli sitten katsonut sivusilmällä, jonka jälkeen tää äiti oli sanonut että "on ihan normaalia että seisoo", tämän jälkeen poika oli mennyt pesuhuoneeseen ja kun äiti oli mennyt perässä, niin tämä poika oli masturboinut, eikä ollut lopettanut vaikka tää äiti oli siinä vieressä.
Siin tekstissä siis kysyttiin että osottiko poika mieltään tms. kun masturboi äitinsä nähden.
En usko koko juttua.Kaikkea ne kirjoittelevatkin.
Jos tuo on totta, niin poika on varmaan vähän "pipi".Ehkä myös äitikin. Meitähän on kaikkiin juniin ja asemallekkin jääjiä.