Tietääkö kukaan mitä on tapahtunut Sanna Mämmille?
Kuuntelin häntä jo ennen Novaa Kissiltä ja sen jälkeen YleQ:ssa. Sanna on ollut ainoa naisjuontaja , joka ei ole ollut teennäinen ja pakko-mukava. Sannaa oli mukava kuunnella ja toivottavasti löytyy jostain. Tietääkö joku mistä?
Missä Sanna Mämmi?
8
3945
Vastaukset
- S--S
Eikö menny tekee jotain sille TV 5:lle, vai, tällästä huhua ? Mitäliä sielä tekeekään ?
- radio
tv5 ja sbs on nykyään samaa lafkaa joten hyvin todenäköistä.
- Pena
En voi kuin ihmetellä jos joku kaipaa mämmiä. siinä on syy miksi olen vaihtanut YleQ:n aikoinaan Ylex:iin. Nyt voi pikku hiljaa palata Q:n pariin kun ei tarvitse pelätä että sieltä kuuluu hömppä mämmin ääni ja jutut. Hyi ihan selkäpiitä riipii kun ajattelenkin mämmiä.
- jeppe
Tämän hetken juontajista Sanna on ollut kyllä ainoa jolla on ollut minkäänlaista järkeä koko touhussa. Ehkä hän ei sopinut Yle Q:n uuteen kultturelliseen ideologiaan, mutta Sanna olisi paras mitä kaupalliset kanavat voisivat tällä hetkellä löytää takaisin. Jokainen kaupallisen kanavan tämän hetken juontaja on nimittäin sellasta sontaa , ettei mitään kanavaa enää voi kuunnella. Yle X mukaan lukien.
Että Sanna vaan takaisin. Ainakin sillä oli älykäs huumori. Näillä tämän hetken junteilla ei ole huumoria yhtään.
- Anonyymi
Mikä tämän Mämmin koulutus oikein on, kun ei löydy? Onko näitä "toimittajia" jotka ovat vaan omineet ammattinimikkeen ilman mitään evidenssiä toimittajuudesta.
- Anonyymi
Sanna on opiskellut Markkinointi-instituutissa ja Helsingin Evankelisen Opiston radiotyön linjalla. Hän on työskennellyt eri radiokanavilla.
😂 - Anonyymi
Koulutuksena riittää vihervassurisuvakkiaate ja se hänellä on vahva.
- Anonyymi
Olisko vaihtanut nimensä puuroksi jos ei enää näy eikä kuulu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1021737
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla151541- 1401474
- 981420
- 781361
- 1181205
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n2741121- 691021
- 38992
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o18985