Yritän pelata BF3sta mutta kun yritän mennä pelaamaan esim conquestia se sanoo näin "Failed to join the game.Please check your network connection and try again"mitä minun pitäisi tehdä että tän sais pois? mutta jos yritän Rushissa se toimiii. Vastatkaa nopeasti.
Battlefield 3
10
104
Vastaukset
- 3wwhwh
kATO asetuksista että sulla on valittuna oletuksena conquest. Voi myös olla että sillä hetkellä ei ole peiliä mihin pääsisi. Yritä useamman kerran. Itellä on myös joskus noita ongelmia mutta korjautuu itsekseen. Jos ei korjaudu niin veikkaan että asetuksissa ei ole raksia konkan kohdalla.
- wsdsaddsa
selvä yritän kokeila
- Bf3333333
Mistä löydän nämä asetukset?:D
- rewrwetrey
ai pelaat sä battlefieldii. Kanttis hankkii toi Black ops, kosk siin pystyy pelaa onlinee.
- sdfdsfsdf
On mul jo black ops mut enpä oo jaksanut pelata sitä.
- CoD s u c k s
CoD=challenge of derps BO=boring operations. ja codit o häkkitappelu. cod DLC 15e ja tulee 4 uutta häkkitappelu areenaa
- bf3 pelaaaja
mullakaa ei aina toimi, mutta testaappa laitaa mapiksi tehran highway niin pitäs toimii.
- vfdgvfgcvcvbcf
selvä.
- kukkuukj
Onlinee voi pelata myös bf3:ssa! Eli server browserista sisään ja r3 tatista saa valikon mistä voi valita mitä pelaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1061762Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2091742Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1061663Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541425Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii482965Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50946Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298886Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347832