Info-Tieto??

JustHaving Fun

Olisin lähdössä pattayalle kuukauden päästä ja haluaisin tietää noh sanotaa nyt asioita.

- Long time and short time : Tyttöjen palkka ja kestot (esim. 30min. vai rykäsyyn asti short time entä long time?)
- valuutan vaihto missä kannattaa?
- parhaat rannat ja parhaat ("tyttö baarit") [en tarkoita leidi boy:ta]
- paika jota kannattaa käydä katsomassa
- jne. jne. jos jotain tulee mieleen


Kiitos jo etukäteen kunnon vastauksille.


Niin ja tosiaan tarkoitus olisin olla 2 viikkoa beach roadin lähellä (soi10 ja soi 9 välissä.)

6

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tapsa2012

      Baareja on paljon, mutta suosittelen näin ekaksi Lassin Baaria ! Meno on taattu !!
      Se löytyy soi diamondilta lippu valaisee paikkaa sveitsin poikien välissä !!
      Sitten, jos sieltä selviät vielä rajun illanvieton jälkeen, suuntaa ehdottomasti soi 13 ja soi 14 suuntaan, pauke käy sanoin kuvaamattomaksi ja voit samalla kysellä näitä shorttareita !!

      Ja jotkut sanoo River hotellin terassin olevan vertaansa vailla ja tietenkin majoittuminen Laatuluokassaan parhaaseen mahdolliseen eli River Hotelliin takaa ensikertalaiselle unohtumattoman kokemuksen, tietenki soi 8 Ile's best bar on näkemisen arvoinen !!

      • just joo

        Suomi baarista suomi baariin. Tyypillistä urpojen touhua. kehottaisin kiertämään suomi baarit kaukaa Pattaya täynnä hyviä baareja jossa live musa soi Wonderful 1 bar myös 2 ihan OK 2nd roadilla Beach roadin ja soi 7 kulmassa Lovely Corner ja hyvä blow up mesta Golden girls soi 13/2


    • Dick Foreskin

      Olen samaa mielta. Mita kauempaa kiertaa Suomi-rakalat sen var-
      mempi on matkan onnistuminen. Tasta on 15-vuoden kokemus.

    • ei ikuna suomibaarii

      Hyvinhän sä olet perillä asioista kun tiedät mainita ne nimeltäkin. Hinnat vaihtelee pärstäkertoimen mukaan, samoin aika. En kyllä ymmärrä mitä järkeä ottaa muija rykäsyn ajaksi kun voi nauttia koko vuorokauden, samalla hinnalla. Tyttöjen välillä on hyvä antaa aikaa itsellekin ja tutustua paikkoihin. Joka toinen päivä uusi tyttö niin mielenkiintokin pysyy tallella. Pattayahan ei ole mikään rantamakoilupaikka mutta jos ihan välttämättä pitää päästä uimaan likaisessa vedessa niin Jomtie on se parempi.
      Baareista en osaa sanoa mutta eiköhän siellä ole niitä pilvin pimein ja jokaisella on omat mieltymyksensä. Se on vähän niin kuin maku asia, mutta ehkä siellä Wlkkarilla on parhaat ja kalleimmat.
      Yhdyn myös edellisiin ja suosittelen jättämään väliin ne Suomibaarit. Jos haluat istua suomibaarissa niin tee se siellä suomessa. mitä järkeä mennä ulkomaille suomalaiseen ympäristöön, sitä en ymmärrä. Mutta kukin tyylillään

    • diiwa

      hyvä alottaa vaikka soi 7 ja 8 baarin tytöistä,,siellä myös 7-8soin kohalla beach roadilla hyvä strippi baari,kauniita tyttöjä,soi diana myös oma suosikkini,siellä kans hyviä baareja,,mut kaikki tekee mistä tykkää,,hyvää lomaa..

    • Heka

      Ootko ihan totta soi10 ja soi9 välissä mee kuule soi 8:lle siellä vasta meininki on.
      Saitko varmasti äidiltä luvan lähteä tähän synnin pesään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      101
      6409
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      82
      4905
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      104
      3169
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      3002
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2215
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1606
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      94
      1181
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      338
      1175
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1086
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      864
    Aihe