Onko kyseinen ase hyvä?
Kokemusta löytyykö?
http://www.proairsoft.com/acatalog/info_C_16P_CAR_D_COM.html
G&G CM16 Carbine Combo High Speed
7
367
Vastaukset
- ei taas
Vittu täällä on varmaan 10 keskustelua samasta aseesta.On hyvä.
- joku vaan
Käykö tuohon aseeseen nämä lippaat? Ku en oo varma...
http://www.proairsoft.com/acatalog/info_KA_MAG_16_V.html joooooooooooooo
- gfgfhffhfhf
ei
- Tässä(:
Joo joku jo mainitsi keskusteluiden määrästä joten kannattaa käyttää tota sivun oikealla laidalla olevaa keskustelu hakua. Mutta laitetaan nyt tähänkin kokemuksia jos joku nyt sattuu tätä keskustelua joskus katsomaan. Elikkäs ostin itse aseen pari KK sitten CQB aseeksi ja ensituntuma oli hyvä. Latasin akun täyteen ja laitoin aseen mukana tulevan lippaan kiinni ja huomasin että lipas syöttää vaan sen 1-2 kuulaa ja alkaa ampumaan tyhjää. Tämän ratkaisin aina niin ihanalla jesarilla
millaisia tähtäimiä tuohon aseeseen on ?
- TURHAAAAASAATANAAAA
MITÄ VAAN MITÄ SAAT KISKOON TAI M16-KAHVAAN KIINNI SAATANA!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43713SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283350Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713332Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202186Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 321519
- 321471
- 911393
- 151333