Minulla on käytössä Norton 360 turvaohjelma ja "langaton" modeemi TeleWell
(TW-EA510 ADSL)
Kun "ajan" Norton 360 ohjelman, niin se ilmoittaa, että Web-suojaus ei ole käytössä.
Onko tuossa modeemissä erikseen olemassa tuo Web-suojaus ja "hoitaako" se
tuon suojauksen?
Miten tässä tapauksessa pitäisi toimia?
Norton 360
TeleWell (TW-EA510)
1
93
Vastaukset
- ´+
Web suojauksella tarkoitetaan internet selaimessa olevaa lisäpalikkaa, joka ilmoittaa onko sivusto minne aioit mennä turvallinen. Vähän samaan tyyliin kuin täällä liikennemerkit.
https://www-secure.symantec.com/norton-support/jsp/help-solutions.jsp?docid=v58055475_EndUserProfile_fi_fi&version=current&product=norton 360&lg=finnish&ct=finland&layout=retail&actstat=activated&substatus=current&ncoap=1&ncoap=1&ncoap=1&pvid=f-n360-cur&partner=&ispid=&sitename=&ncoap=1
Tuo linkki on niin pitkä ettei saata toimia...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242053Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331957Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101811Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561479Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341395Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5321113Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115927Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse349899