Saulista uusi pressa!

Sauli hoiti homman, ONNEA!! SALEEE!
19196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

ei ole vielä kirkossa kuulutettu.....

Äänestä

Ei munkaan mielestä. Monella menee oikeesti harkintaan kumpaa äänestää.

Äänestä

aivan varmasti on kirkossa kuulutettu 12 vuotta lesbo, ei seuraavaa 6 vuotta homoa

Sori vaan itkuiitat ja ruttunaama lasset

Äänestä
  • katohan niinistön pärstää näet oikean ruttunaaman.

    Äänestä

Toivottavasti kansa järkiintyy, eikä Saulista tule presidenttiä.
Kokoomushan on saanut jo tämän maan velkakierteeseen, lainaa otetaan, että rahaa voidaan antaa muille maille, että he pystyisivät velkansa maksamaan.
Omasta kansasta ei niin väliä.
Ja seuraavaksi Suomi Natoon, josta sitten tulee lisää maksettavaa.
Sellaisia porvarit ovat.
Näin ollen Pekka on parempi vaihtoehto.

Äänestä
  • Lahtari kokoomus on tuonut suomeen leipäjonot.
    Rikkaat kyllä ajaa audeilla !

    ja ei ole järkeä sirtyä 12v lepsoilusta 6v pedofiliaan.

    Äänestä

Niinistö vaan petaa rikkaille vaan paremmat oltavat jos hän pressa,ja on se taitava kun opettanut vaimolleen,miten istutaan,vuf,jenni!!

Äänestä

onko jenni androkyni ? meinaan et ninistö saa vetää vapaasti kakkoseen.

Äänestä

Mut onneks pekalle maistuu anus, kiva saada pusu pressalta jonka suu on maistellut ruskeeta namia.

Äänestä

Sale on vapaamuurari !
Thaimaan matkailija.
Ja Lahtari !

---- ei siis ole mitään syytä äänestää !!!!!!

Äänestä
  • Näin marjat myös tääl eteläkarjalas ja lystii on. Keskiviikkona hyö männöö äänestäät. Numero on 2 (kakkonen).

    Äänestä

Kun presidentti on myös esikuva maanisänä..niin kuinka moni vanhempi oikeesti haluaisi että lapsista tulisi homoja? käsi sydämellä.,-ei selväjärkisistä monikaan tätä haluaisi. Eiköhän tämä 12 vuoden homo myönteisyys haudata vähin äänin historian hämärään surullisena aikana. Suomelle ollaan hyvät ihmiset valitsemassa ulkopolitiikan johtajaa,eikä miellyttävää setan setää.Ei voi kun ihmetellä miten tämä 12 vuoden aika on vääristänyt ihmisten mailmankuvan.

Äänestä
  • Sille kun ei vanhemmat voi yhtään mitään, jos lapsi syntyy homoksi. Ketään ei voi pakottaa/käännyttää sen enempään heteroksi kuin homoksikaan. Millä ihmeen keskiajalla oikein elätte?

    Äänestä

  • Voi hyvää päivää kirjoitti:

    Sille kun ei vanhemmat voi yhtään mitään, jos lapsi syntyy homoksi. Ketään ei voi pakottaa/käännyttää sen enempään heteroksi kuin homoksikaan. Millä ihmeen keskiajalla oikein elätte?

    homous on sairaus ja siitä voi parantua.

    Äänestä

Jos presidentti Haavisto kutsuu ulkomaisen virkaveljensä Suomeen ja ehdottaa valtiovierailun yhteydessä saunontaa, voisivat Pekka, Nexar ja se ulkomaan presidentti muodostaa suklaajunan jäähdyttelyhuoneen puolella. Hikikarpalot valuen.

Olisi siinä ulkomaalaisille tiedotusvälineille purtavaa (ja nieltävää...), kun suomalaisten paskalehtien paparatsit laittaisivat kuvat jakoon.

Äänestä
  • Sauli on vanha thaimaan matkailija. On vetäny siis lady-poikaa ja lapsia. Siis se on vielä pahempaa kuin alaikäinen haukio ! huh huh doggy style, nuolee koiraakin !!!

    Äänestä

''alaikäinen haukio''


Mikä alaikäinen? Haukio on 35-vuotias. Alaikäinen puolestaan alle 18. Ymmärrätkö?

Taidat itse olla alaikäinen räkänokka ja kirjoituksestasi päätellen ainakin vankasti kehityksestä jäljessä...

Äänestä
  • Haukio on vain kulissi. Kuiva Koiranainen.
    Sale on thaimaanmatkailija oikeasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sale ykkönen kirjoitti:

Sauli hoiti homman, ONNEA!! SALEEE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu