Alkaa olla vaikeaa maajoukkueen ja muun ht:n jengin sietää tiettyä tyyppiä. Et enää sanaa pysty vastaan sanomaan ettet ole riidanhaastaja tai tyhmä tietämätön..
Totuus löytyy rahan voimasta.
Totuus löytyy rahan voimasta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
? valota lisää
"Alkaa olla vaikeaa maajoukkueen ja muun ht:n jengin sietää tiettyä tyyppiä. Et enää sanaa pysty vastaan sanomaan ettet ole riidanhaastaja tai tyhmä tietämätön..
Totuus löytyy rahan voimasta."
Nimesi viittaa ilmeisesti, tai niin tulkitsin tuon mikkog:n. Mä taas ihmettelen miten niin monella on tapana ylitulkita hänen, Nuijan tai muiden sanomisia ja vedetään hernepussia nenään ihan normaalista keskustelusta. Ehkä kyseinen herra tarttuu aika kiivaasti joidenkin tyyppien sanomisiin, mutta aika harvoin ne kuitenkaan mitään henkilökohtaisuu ksia on mitä nyt tuossa viestissäsi yrität väittää.
Tuntuu vastaavan aikalailla samalla mitalla takaisin, eli jos palaute on asiallista niin vastaa myös asiallisesti, jos taas on näitä älyttömyyksiä ja väitteitä ilman mitään pohjaa ja niistä jankataan loputtomiin niin en yhtään ihmettele jos hän vastaa niihin asiattomasti.
Aika monesti häntä ollaan myös noissa keskusteluissa solvattu ja sanottu ties miksikä.