Heips=)!!!
Etsin 17-19 vuotiaita tyttöjä privaatti larppaus sessioihin, kaikkeen kivaan! Olen 28-vuotias mies tampereen seudulta... OTA yhteyttä jo tänään! =)
Tyttöjä privat-larppiin =)
8
2553
Vastaukset
- JeesJees
Ideahan on hyvä ja voisi tuottaakkin tulosta, mutta tuon ikäiset larppaaja tytöt ottavat itsensä yleensä turhan vakavasti eivätkä voi suostua moiseen larp sanan väärinkäyttöön.
Ehkä jos vanhemmilla tytöillä olisi jo huumorintajua... - tyttö86
vitun pervo "oon 28 ja haluaisin tehä kaikkee kivaa 17-19v tyttöjenkaa!!!"
vittu sä oot sairas- Örkki
Herätys, pimatsu. Vittu sä oot dorka. Sulle pitää vissiin kaikki vääntää rautalangasta.
- Nick_Name
Itse alkuperäiseen viestiin puuttumatta voisin huomauttaa että ei ole mitenkään pervoa jos ikäero on kymmenen vuotta. Suurin osa 17-19 vuotiaista naisihmisistä kyllä tietää miten toimia näissä asioissa, ja voisivat jopa oppia vanhemmalta mieheltä jotain.
- ezjoy
28 ja 17-19 tyttöjen kanssa??!?
Herää pahvi!
- Zarah&Zallah
Heih Alexi=)) täs olis kax 17wee gimmaa täält hämeenlinnan suunnalt, mailaax meille jos kinnostaaa=))??? ollaan larpitettu vast kyl vähä aikaa mut eiköhä kexitä jotai muutaki =)))
[email protected] =))))- Nevie
"hieman" haiskahtaa nyt kusetukselta :D
- Dead clown
Nevie kirjoitti:
"hieman" haiskahtaa nyt kusetukselta :D
Ei yhtään, ei.^-^
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567835Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675921Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,635415Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515313Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084642Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1082359Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41251Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol51203Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa381046Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471022