AIRSOFT VS. PAINTBALL

Kaikki keiden mielestä paintball sucks kommentoi nyt jotain
7229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

VITTU!saamarin saamari perkele!ei hele ku seisoo Jumalauta! VITTU! -0

Äänestä

airsoft on parempi kuin paintball

Äänestä

Käykää katsomassa www.seikkailijat.fi sieltä seikkailutoimintaa kaikille, myös aloitteleville seikkailijoille.

Äänestä

paintball rulezzzz

Äänestä

AIRSOFT IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Mennäänpä johonkin paintball-peleihin kysymään samaa.

Äänestä
  • aerosoft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (AH!!!!! Kun panettaa)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


softaaja kirjoitti:

Kaikki keiden mielestä paintball sucks kommentoi nyt jotain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu