Tietääkö kukaan loitsua (ei mielelllään kirousta) jolla voi saada parisuhteen epäonnistumaan?
Vastaukset 7
on yks jonka tiedän mut en ole itse kokeillut sitä loitsua jos haluat sen niin
tarviit:
mustan tai vihreänkeltaisen kynttilän ja neulan
HUOM:tätä loitsua pitää tehä keskiyöllä kynttilän valossa
OHJE:
Ota neula ja pistele kynttilää moninkertaisesti ja ajattele paria ketä haluat erottaa sano nämä sanat : as i prick this candle,i prick at the broken hearts unhappy be may you part another day soon to go your separate ways.
Sitten sammuta kynttilä,ota kynttilä ja halkaise se kahtia symboloi ja visualisoi halkaistu paria sitten hävitä puolikkaat erilaisiin roskiksiin ja visualisoi vie kerran ne ovat täysin erilään toisistaan.
EN tiie toimiko mut kokeile ihmes :)- kiinnostunut
kysymys:
muuten kuulostaa hyvältä mutta tksi asia jäi pikkasen epäselväks. täytyykö siis tämän kyseisen kynttilän, jota tökitään neulalla, palaa? vai käytetäänkö valona joitain muita kynttilöitä? odotan innolla vastausta(: - Kiinnostunut itsekin
kiinnostunut kirjoitti:
kysymys:
muuten kuulostaa hyvältä mutta tksi asia jäi pikkasen epäselväks. täytyykö siis tämän kyseisen kynttilän, jota tökitään neulalla, palaa? vai käytetäänkö valona joitain muita kynttilöitä? odotan innolla vastausta(:Neljänneltä riviltä löytyy vastaus :)
- I need to know
Kiitos! :) Saaneen tiedustella vielä että mistä olet kuullut tuon?
Siis kirjoitin sen mun loitsukirjasta ja loitsukirjaan kirjoitin sen tästä http://www.spellsandmagic.com/spells.html
- I need to know
Juu. Ei muuta kuin kokeilemaan
- Nakertaako?
Jonkun kostonhalu menee naurettavuuksiin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182019- 1951593
- 1491477
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291186Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.247956- 113917
- 67772
- 26685
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124665