Voi vittu mitä mä teen?? saatana mä olin eilen ottamassa soppaa, muistan kun lähdin jonkun tyypin matkaan, oltiin kuitenkin tultu mun kämpille. Ja nyt aamulla heräsin yksin, ja tein aika vitun ikävän löydön. Mun sisässä oli kortsu, siis käytetty, ja siitä on varmaan valunut smäidää. Voi persesilmä! Vittu tiedä mikä se tyyppi oli, pitää käydä ainakin ostamassa jälkiehkäisy pillerit, mutta taudit pelottaa. Mulla on jo ollut klamydia, herpes ja tippuri, enkä kyllä enää haluais muita pöpöjä. Auttaisko jos mä huuhtoisin itteni sisältä, silleen niin kuin ruiskuttais vettä tai jotain sterilisoivaa nestettä sinne??
voi perse!
8
3401
Vastaukset
- ouh Lord
No voi elämä. Miten joku voikaan olla noin vastuuton?? No älä nyt ainakaan mitään steriloivaa nestettä sinne enää tunge. Peset ittes kunnolla ja painut apteekin kautta testeihin!
- joo
joo tottakai se auttaa ku vähän ruiskuttelet vettä sinne... ja sit vielä pari kirosanaa perään niin kaikki on taas hyvin!
- Tietävä
Otsikostasi "voi perse" päätellen olette siis harrastaneet anaaliseksiä yhdessä. On siis todellakin tärkeää, että huolehdit jälki-ehkäisystä kunnolla. Mikäli näin et kuitenkaan tee, on vaarana, että sinulle syntyy lapsi josta tulee poliisi.
- Anonyymi
Voiperseily tuottaa *margariinivapaata rasvaa, notta perä ei rutisisisi!
- Anonyymi
Ìlmoita poliisille raiskauksesta👍
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1752640- 1612432
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182077Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552023Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31709"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591424Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2011360Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171098Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää821084Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3521020