@letic liikunta- ja kamppailukeskus, Laune

Hei,
Osaisiko joku kertoa paikasta. Kehua, haukkua. Minkälainen paikka on?
Uutena paikkakuntalaisena olisi kiva jos joku osaisi kertoa käynti kokemuksistaan.
Kiitosta jo etukäteen.
1310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei,
kohta vuoden olen kyseisellä salilla käynyt ja olen todella viihtynyt.
Käyn tosin vain kuntosalilla mutta on muut kehunut jumppiakin.
Eritoten saunat saavat minulta ison PLUSSAN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuntosali haussa kirjoitti:

Hei,
Osaisiko joku kertoa paikasta. Kehua, haukkua. Minkälainen paikka on?
Uutena paikkakuntalaisena olisi kiva jos joku osaisi kertoa käynti kokemuksistaan.
Kiitosta jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu