On se ihmeellistä että horot voi olla sitten tässä paikassa niin helvetin ihmeellistä porukkaa että ihan viimeisintä huutoa luulevat olevansa ... taitaa johtua "lievästä" "trendimaailman" painostuksesta että tähän horoiluun on täällä näin sorruttu. Ihmetyttää ihan että mikä mätänevässä ruumiissa on niin hehkeää että sitä pitää kaikille isolla rahalla esitellä. Onko se kuollut henkensä joka niin kiinnostaa vai mikä? Siinä ei paljoa tyylikkäät liharäkit lohduta jos herää aamulla horon vierestä. Että ei kiitos vain.
horotrendit
tempdude
0
95
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4179191Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1893800- 212268
- 871403
- 1161198
- 271155
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661132Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791128- 751110
- 551063