Jepsistä! 2 elementtiä, diskantit sekä auton vahvistin on turhan päitteinä tuolla varastossa lojuamassa...
Autonvahvistin on nyt turhaan tuolla huoneessani, kaijuttimet pitäisi siis pistää vahvistimen kautta että tietokoneelta voisi kuunnella musiikkia, leffoja katsoa jne.. Olisipahan lämpimästä autotallistakin hyötyä kun tekisin itse kotelon..
Mutta se ei ole vielä onglema vaan tämä:
Kokeilin sellaisia yksinkertaisia neuvoja etsiä netistä mutta närkästyin koska nyt meni sormisuuhun.
Kysymys:
1) Kuinka saan Vahvistimeen kotona virran, ylipäätään saanko sitä millään lailla?
2) Esim onko pistorasia mikään ratkaisu?
3) Luultavasti ainut paikka missä meilläpäin virtaa tulee?
Yksinkertaiset vastaukset yksinkertaiselle ihmiselle... Kiitos!
Noniin!
Elliv
0
54
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604856Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362209Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti581949- 1981928
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1701580Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2951502Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061280- 881199
- 2071182
- 651154