Hotellit Bristol/Budapest Museum

Onko kokemuksia oheisista hotelleista tai olisiko tiedossa joku muu
4 tähden hyvä hotelli
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On hotelli Hilton Budan puoleaan tai Marriott Tonavan reunalla

Äänestä

Bristol ainakin on todella hyvä valinta **** hotelliksi ja olen varannut kevään matkani taas juuri tähän hotelliin. Mielestäni hyvä sijainti (vaikka metrolle onkin kävelyä, voi hypätä läheiseltä Rakoczi utilta bussiin joita menee jatkuvasti), aika hiljainen ja erittäin siisti. Pidin aamupalasta. Hotelli on kerran valittu kaupungin parhaaksi **** hotelliksi. Jos jotain negatiivistakin niin ympäristö voisi olla siistimpi, mutta ei se minua haittaa pätkääkään. Nettiyhteys toimi huoneessa loistavasti. Katso tarkemmat kommentit valokuvineen Tripadvisorista jossa hotellia kehutaan kovasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkalle aikova kirjoitti:

Onko kokemuksia oheisista hotelleista tai olisiko tiedossa joku muu
4 tähden hyvä hotelli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu