Ai onko näin?

Haistakaahan kaikki uteliaat pitkäpaska! vituttaako suakin utelias paska?
3184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Otahan sormi pois perseestä ja mene hoitoon

Äänestä
  • nooo voooi viiittu... ei viiiittu...mene takaisin sinne vitun tynnyriin mitä olet tullut ihmisten riesaksi.

    Äänestä

horo mikä horo , vingu ku sika

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paskahousussa kirjoitti:

Haistakaahan kaikki uteliaat pitkäpaska! vituttaako suakin utelias paska?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu