Siis mitä te tytöt teette jos penaalissa lukee jonkun pojan nimi ja sitä ei ole sutattu yms. niin jos te ette ole ihastunut kyseiseen poikaan pyyhittekö sen nimen vai annatteko olla? Tai sitten jos joku kaverinne on kirjottanu sen siihen ja te ette pidä pojasta jätättekö sen siihen vai suttaatteko?
Eli selkeästi kysyttynä : Penaalissanne lukee pojan nimi josta ette pidä suttaatteko vai jätätkö sen nimen siihen? Ja jos ette suttaa niin pidättekö pojasta?
Eli selkeästi kysyttynä : Penaalissanne lukee pojan nimi josta ette pidä suttaatteko vai jätätkö sen nimen siihen? Ja jos ette suttaa niin pidättekö pojasta?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joo siis se on sydämen sisällä se nimi....
No eipä tuu hirveemminen kirjoteltua omaan eikä muiden penaaleihin mitään, mutta jos siellä joku nimi olisi, niin varmaan pyyhkisi pois - tykkäisin pojasta tai en.
Jos jokin voisi olla lapsellisempaa niin...
*lasit päähän*
Aika lapsellista touhua!
en pahemmin kirjottele penaaleihin, mut jos ny jonkun nimi siinä ois nii ostaisin luultavasti uuden penaalin jos se ei pesussa lähe pois :--D