Japski leidit

Mertsilrenderi

Elikkä oon menossa enskuussa japaniiin ja tarttisin tietoo et onko karvasia?
oon nähny myös että tykkää otta lastit naamalle?
asiantuntioita?

4

319

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • From Tokyo

      Suosittelen jättämään pornosivustojen selaamisen vähemmälle ennen Japaniin lähtöä ja käyttämään sen ajan paikallisiin käytöstapoihin tutustumiseen. Vältät siten monta ikävää ja noloa tilannetta, etkä tee itsestäsi täydellistä narria.

    • Mertsilrenderi

      No siis eiku tsiigasin no paikalliset tavat et olis tommonen kun ''momihodai'' eli et voi niinku rämplätä ihan olan takaa?

    • Japanista, tiedolla

      Tyttösiltä voit suoraan tiedustella paipanin olemassaoloa ja suoraan kysymykseen saat tyypillisesti suoran vastauksen. Momihodain ja muiten alan tytärten keskuudessa posliini on tavallisempaa, mutta yleisessä populaatiossa varsin harvinaista. Kauniisti pyytämällä saanet momi:n lisäksi koittaa mikä on karvoituksen tilanne, yms. Tämä ei aina kuulu normaaliin hintaan, vaikkakin servicenä hyvinkäyttäytyvälle asiakkaalle noin kaupanpäälle annetaankin. Siispä muista pyytää lupaa etukäteen, niin vältät mahdollisesti ikävän ja nolon tilanteen.

      Paikalliset pitävät kovien äänien pitämisestä. Aikuisviihde ei ole siis kovin kaukana dokumentaarisesta materiaalista. Joskin varoituksen sanana "Lastit naamalle", niinkuin sen runollisesti ilmaisit, on vaikeaa. Asiansa osaavallehan se toki onnistuu kuten Suomessakin: Spidermanilla tai muilla huippuunsa kehitetyillä alan taktiikoilla, esim. uskottelemalla sen olevan hyväksi iholle.

    • Mertsilrenderi

      Nim. ''Japanista, tiedolla'' - kiitos asiallisest vastauksest!

      Kelasin kans et frendit sano et on tosi suorapuheisii muijii.
      Mitähän tollane momoihodai mahtaa kustantaa? Ja voiko siellä yleensäkkään voidella sämpylää jos likka on mukana hommas?

      Mitäs et jos saa jonku muija lähteen völjyyn niin kuinka monta tuntia pystyy naulaan love hotellis? Et onko niis joku aikaraja? Kuulin vaan et japski äijät on niin huonokuntosia että niile riittää tunti tai kaks..

      Onko muuten mitään tietooo miten ne on suhtautuvaisia david copperfieldiin tai muihin vastaaviin ns '' yllätyksiin'' ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      2075
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      102
      1893
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      145
      1811
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1431
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1399
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1275
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      61
      1242
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1122
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1066
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      447
      973
    Aihe