harry potter 1 pleikkari pelistä

onko kellään harry potter ja viisasten kiveä pleikka 1 pelinä? ja onko päässy sitä läpi? jos joku vaan viittis ni jos tietää ni voisko kertoo miten sen pirunnuora kohdan pääsee läpi????? oon jumittunuyt siihen enkä pääse mitenkään sytyttään sitä pirunnuoraa....KIITOS JO ETUKÄTEEN!!!
1327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oon päässy läpi. Sun pitää ampua niitä kiiltviä köynnöksiä. Eli ei niitä tavallisia ennenkuin olet ampunut sitä mikä kiiltää ja sitten toinen muuttuu kiiltäväksi ja ammu se jne. Sitten mene keskelle ja tuhoa se keskellä oleva systeemi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

onko kellään harry potter ja viisasten kiveä pleikka 1 pelinä? ja onko päässy sitä läpi? jos joku vaan viittis ni jos tietää ni voisko kertoo miten sen pirunnuora kohdan pääsee läpi????? oon jumittunuyt siihen enkä pääse mitenkään sytyttään sitä pirunnuoraa....KIITOS JO ETUKÄTEEN!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu