No nyt se selvisi meille molemmille. Meillä on sekoittuneet ylä ja alapään nesteet tässä kauheassa taistelussa keskenään. Eli meistä on siis tullut kusipäitä. IIK! Me voidaan pahoin!
TV: Dekkari & Tutkija
TV: Dekkari & Tutkija
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Et sitten malttanut pysyä poissa.Niin mielummin kuspiäisenä kuin....
No sinähän seköpää olet kun itsellesi kirjoittelet! No nyt on itte Dekkarin piru irti!
Meille scientologeille on kaikki mahdollista, voidaan mennä vaikka seinän läpi jos vaan niin halutaan.
No sittenhän sitä skientologiaa täytyy tosissaan alkaa tsekkaamaan.
Vainiin, empä ole havainnut seinän läpi liikkuvia scientologeja elämäni aikana.
mutta jos näin kerran kun väität, onhan se uskottava.
Teille scientologeilla on varmaankin elämä paljon helpompaa; ei tarvii maksaa HKL.ssä, pääsee näppärästi metrosmurffeja karkuun jne.
Tota, anteeks tyhmiä kysymyksiä,mutta kun menette seinän läpi halutettanne, tulevatko vaatteet mukana vai pitääkö ne riisua ennen seinän läpi menemistä?
vaikeuttaako metalliset lonkkanivelet seinänläpi menemistä?
Minkä läpi ei pääse ,onko sellaisia ?
Kiitoksia vastauksestanne
Minä ainakin menen seinän läpi ilman vaatteita! Autollakin on niin mukava ajaa kun voi ohittaa edellä ajavia suoraan niiden läpi!
Et usko vai...
No nyt sinä sekopää esiinnyt täällä jo kolmannella nimimerkillä. Häpeä jakomielitautinen! Ja varastit vielä Juden nimimerkin. Kaltereiden taakse sinä huijari joutaisit. Ja puhut vielä ihan pehmeitäkin. Kaikkea minä olen kuullutkin, mutta että autolla voi ohittaa edellä ajavan suoraan läpi. Ja käyttämäsi huumelääkkeen nimi oli siis?
Xenua huuleen ja tulivuorivankilan baanalle. Jeaaahhh!!!!