O: Chihuahua narttu

Lyhytkarvainen soopeli narttu myynnissä. Hintapyyntö 900 €, ei osamaksumahdollisuutta. Ei sovellu näyttelykoiraksi napatyrän takia, muuten terve, pirteä ja pieni 1,8 kg. Rekisteröity, ei leikattu. Lisätiedot ja kuvia s-postitse. Koira Helsingissä. [email protected]
Hinta: 900 €
Yhteystiedot: [email protected]
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uuden kodin löytymisellä on nyt kiire! Avomieheni ei siedä koiraa silmissään enää :( . Pyydämme hänestä nyt vain 700 euroa, rekisteröity koira, aivan terve ja todella pirteä ja pieni pippuri. Antakaa joku hänelle uusi, rakastava koti jossa saa olla oma itsensä! :(( Mukaan tulee kaikki tarvikkeet, hänet voi noutaa Helsingistä.

Äänestä
  • Onko koira vielä myytävänä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soopelichihu kirjoitti:

Lyhytkarvainen soopeli narttu myynnissä. Hintapyyntö 900 €, ei osamaksumahdollisuutta. Ei sovellu näyttelykoiraksi napatyrän takia, muuten terve, pirteä ja pieni 1,8 kg. Rekisteröity, ei leikattu. Lisätiedot ja kuvia s-postitse. Koira Helsingissä. [email protected]
Hinta: 900 €
Yhteystiedot: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu