Oli perjantai-iltapäivä kun tulin lopen uupuneena kotiin. Ajattelin, että menen suoraan päiväunille, mutta minun teki järjettömästi mieli seksiä. Koko päivän mieltäni olivat kiusanneet tuhmat ajatukset. Niinpä eksyin Internetin syövereihin katselemaan pornoa. Kuten olen aikaisemmin kertonut, minua kiihottaa suunnattomasti ns. "ponyplay", eli poniroolileikki ja kaikki hevosteluun liittyvät varusteet ja välineet. Ja vannoutuneena hevostyttönä minulla on tietenkin ratsastushousut, saappaat, sekä muitakin varusteita.
Katselin videota jossa naista puettiin ponivarusteisiin, ilmeisesti hänen valtiattarensa toimesta. Katselin haltioituneena kun valtiatar puki kiiltävää ja tiukkaa lateksipukua ponitytön päälle ja asetti kuolaimet hänen suuhunsa, unohtamatta tietenkään ponin kaviosaappaita. Valtiatar kävelytti sitten poniaan, tytön nostellessa jalkojaan ylväästi, ikäänkuin askeltaen täydellistä "piaffea". Ah, miten kaunista ja kiihottavaa!
Carl tuli kotiin jonkin ajan kuluttua minun jälkeeni ja siinä illan kuluessa vihjailin hänelle koko ajan jotain seksuaalista. Hain kaapista ratsupiiskan ja lätkin sillä häntä puoliksi leikilläni ja kerroin hänen saavan tänään piiskaa. Hän naurahti hermostuneesti, muttei tainnut ottaa minua ihan tosissaan.
Ratsupiiska johdatteli minut kiihottavan idean äärelle ja päätin etsiä varastosta ratsastussaappaani. Puhdistin saappaat huolella kauniin kiiltäviksi. Carl ei kiinnittänyt puuhiini sen koommin huomiota, sillä hän oli uppoutunut joihinkin juttuihinsa tietokoneellaan. Sain siis häärätä rauhassa makuuhuoneessa.
Puin ylleni kauniit vaaleanpunaiset stringini, tiukan valkoisen topin ja ne ratsastussaappaat ja -housut. Kävelin viettelevästi ne ylläni hänen luokseen olohuoneeseen.
Hänen ilmeensä oli näkemisen arvoinen. Keikutin pyllyni hänen eteensä ja tarjosin sitä kosketeltavaksi...
JATKUU ;) http://kinkyjensalaisuuksiensali.blogspot.com/2012/02/chapter-xiii-hevostyton-unelmia.html
Hevostytön unelmia
5
19953
Vastaukset
- alapeukku
Oikeesti! Päätä jo haluatko kirjoitella vai mainostaa. Kirjoitteluun tämä on juuri oikea paikka. Mainotaminen pitäisi hoitaa muualla.
Hei,
tarinat eivät mahdu kokonaisuutena tähän, emmekä niitä halua kahteen eri viestiin jakaa, koska nykyään niiden väliin pystytään kommentoimaan ja täten tarina rikkoontuu entistä enemmän, joten ei pitäisi olla keneltäkään, myöskään sinulta pois, jos sen näin hoidan. Tarinoita täällä kuitenkin halutaan lukea, tarinoiden vuoksi tänne tullaan ja tarinoita me pystymme tänne antamaan.
- Carl & Katrina- Eiiiiiiiij
löydy tuota sivua... haluisin lukee tuon loppuun! mistä löytyy??
- Anonyymi
Minäkään en löytänyt
- Anonyymi
Kai otitte hevosen mukaan seksiin! Kauramoottorilla on iso meisseli.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721147
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?39574Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t217503- 50494
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492