KAJAANI

MUUTTAKAA KAJANIIN SE SUOMEN SEKSIKKÄIN KAUPUNKI
SIELÄ SAA NAIDA RAUHASSA JA TEHÄ MITÄ HALUU
MUUTTAKAA TÄNNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikös sieltä kaikki ole muuttamassa pois...?!

Äänestä
  • Ainaki sinne sit mahtuu, jos kerran kaikki on
    pois muuttamassa. Vois saada hyviä asuntojakin
    edullisesti. Miks kaikkien pitäis änkee jonneki
    Helsinkiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


K-A-J-A-A-N-I kirjoitti:

MUUTTAKAA KAJANIIN SE SUOMEN SEKSIKKÄIN KAUPUNKI
SIELÄ SAA NAIDA RAUHASSA JA TEHÄ MITÄ HALUU
MUUTTAKAA TÄNNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu