Elop on hullu

272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todennäköisestihän Elop on Microsoftin myyrä, joka sai Balmerilta tehtäväkseen tuhota Nokia niin perusteellisesti, että Microsoft saa Nokia tuotemerkin käyttöönsä lähes ilmaiseksi. Elopin toimien perusteella voi nimittäin päätellä, ettei mitään osia Nokiasta ole tarkoitus säilyttää, vaan koko firma ajetaan nyt alas.
Jos Elop joutuu puuhistaan joskus oikeuteen, niin siinä vaiheessa on todennäköistä että vetoaa hulluuteen.

Äänestä

eikös myyrä kaiva maassa onkaloita ja eläimiä pitäisi suojella - vihreät arvot kunniaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Android-tiedottaja kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/it.shtml/2012/02/1493228/ex-nokialainen-elop-romutti-nokian-kuin-tuhopolttaja


Nokian työntekijät huomasivat, "että heidän johtajansa on hullu"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu