myydään

seropi pentu emä sakemanni amstaffi isä labbis pitovaikeuksien vuoksi omakustanne hintaan 100 e pentu 5kk
2470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mitkä ovat niitä pitovaikeusia?

Äänestä

Mitä pitovaikeuksia voi olla tuon ikäisellä pennulla? Älä lopeta sitä jos et saa uutta omistajaa, vie se löytöeläintarhaan. Saa ainakin pienenpienen mahdollisuuden selvitä ja saada hyvä koti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_6389097 kirjoitti:

seropi pentu emä sakemanni amstaffi isä labbis pitovaikeuksien vuoksi omakustanne hintaan 100 e pentu 5kk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu