Ostaessa liittymää asiakkaan pitää lukea ja hyväksyä mm. Nettipalvelun palvelukuvaus. Verkkokaupassa on linkki tiedostoon (.pdf), mutta tiedostoa ei löydy palvelimelta!
"Olen tutustunut Netti-palvelun palvelukuvaukseen ja hyväksyn sen."
(http://www.tele.fi/files/Tele.fi/Kauppa/Nettipalvelun_Palvelukuvaus.pdf)
Ilmoitin asiasta Tele Finlandin asiakaspalveluun, mitään ei ole toistaiseksi tapahtunut. Kuinkahan moni on ostanut tuosta verkkokaupasta jotain, raksinut olemattoman tiedoston luetuksi ja ostanut sian säkissä?
Tele Finland-verkkokaupan bugi
T-F wtf
1
219
Vastaukset
- Tele Finland
Hei,
ja kiitos huomiostasi!
Ongelma on nyt korjattu verkkokaupassamme ja linkki toimii jälleen.
Erehdyksiä sattuu välillä meidänkin toiminnassa ja siksi olemme kiitollisia hyvin tarkkaavaisista asiakkaistamme :)
Hyvää viikonloppua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.695962- 1305269
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.4443194Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s1021608Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3661209- 291029
- 651011
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46926Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja109884Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52859