Pekan ja Antonion innoittamana

urho maaseudulta

Kiskoin kaljaa tavalliseen arki-illan tapaan kaverisi Tommin kanssa. Telkkari oli auki ja siellä oli Pekka puhumassa. Alettiin jutteleen:

- Meinaakko äänestää tota homoo?
- En vitussa. Tai ihan sama. Meinaatsä?
- En mä tiiä.
- Tota, ootko sä koskaan kokeillu homoutta?
- En, ootko sää?
- En.
- Haluisitsä koittaa?
- Se olis aika likasta.
- Sua kuitenki kiihottaa ajatus...

Samassa kullimme nousivat pystyyn. Aloimme runkata yhdessä. Revin Tommin housut pois ja hän repi minun. Huusin Tommille:

- Sä oot niinku leikisti se eteläamerikkalainen poju. Pyllistä!

Tommi teki työtä käskettyään. Survaisin kaluni Tommin peräreikään ja aloin rynkyttää. Montaakaan työntöä ei tarvittu kun laukesin Tommin peräsuoleen. Vedin kaluni ulos ja Tommi imi suullaan vielä spermaisen ja kakkaisen kaluni puhtaaksi.

Tämän jälkeen jatkoimme ryyppäämistä niin kuin mitään ei olisi tapahtunut. Aamulla Tommi ihmetteli paskan makua suussaan, ja minä myhäilin tyytyväisenä!

Sen pituinen se.

2

1203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ultramariinitaivas

      Enpä olisi uskonut, että homofoobikot enää vaivautuvat tänne asti...

      Mutta minkäs sitä stereotypioille mahtaa. Taisi olla hauskaa kirjoittaessa; mä lähinnä meinasin kuolla myötähäpeästä tätä lukiessani.

    • Kaverilla saunassa.

      Olipas kiva kirjoitus, minä ja kaverini runkattiin sekä imimme kullejamme, kun olin kerran hänen luonaan saunomassa. Joimme olutta ja viinaakin tuli otettua. Saunassa puheet siintyivät naisiin, jotenkin meitä kiihotti nuo puheet, kullimme alkoivat seisomaan. Hetken päästä runkkailimme kulliamme, itseäni kiihotti kaverini käyrä kulli. Kysyin häneltä saisiko koskea siihen, kaverini antoi koskea kulliinsa ja myös hän vaistomaisesti tarttui kulliini. Runkkailimme kulleja jonkin aikaa, kun minulle tuli yhtä äkkiä tarve imeä tuota käyrää kullia. Otin kaverin kullin suuhuni ja aloin imeä sitä, kaverini säpsähti mutta ei tehnyt vastarintaa. Hetken kuluttua kaverinikin alkoi imeä kulliani, olimme lauteella vierekkäin ja imimme toistemme kulleja. Kun laukesimme, kaverini sylki spermani suustaan, mutta minä nielin kaverini sperman, olin tosi kiihottunut. Touhuilumme jälkeen peseydyimme, emmekä puhuneet kyseisestä asiasta mitään, olen saunonut hänen luonaan kyllä monta kertaa tuon tapahtuman jälkeen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      204
      7391
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      130
      3320
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      116
      1964
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      61
      1942
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      62
      1879
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1829
    7. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      84
      1827
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      6
      1695
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1571
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1514
    Aihe