Oppitunti_.

Mikäpä siinä, jos ei nainen löydä itselleen rikasta ja kunniallista miestä niin ryhtyy lesboksi..
Mikäpä siinä, jos mies ei löydä itselleen kaunista ja kunniallista naista niin ryhtyy homoksi..
4475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kannattaa jatkaa etsimistä, milloin vain voi vastaan tulla se oikea ja väliäkö sillä vaikka se olisi läski tai laiheliini, kunhan rakastaa.

Äänestä

ei tule

Äänestä

ota barbara, jos on ongelmia äläkä unohda paikkaussarjaa.

Äänestä

missä barbara

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Välitunti kirjoitti:

Mikäpä siinä, jos ei nainen löydä itselleen rikasta ja kunniallista miestä niin ryhtyy lesboksi..
Mikäpä siinä, jos mies ei löydä itselleen kaunista ja kunniallista naista niin ryhtyy homoksi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu