Inexin elintarvikejakelu

Partners of Inex

Inexin jakelukuskit huomio !

Miten toimii homma Kilossa ?
Montako pudotusta / tunteja päivässä ?
Pelkkiä s-ryhmän kauppoja ?
Tuleeko palautustavaraa marketeista ?
Miten keräily on järjestetty ?
Ajojärjestely ?

7

2179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ......

      Älä vaan ala tohon hommaan, tai varaudu ainaki hankkimaan kunnon turvakengät, trukkikortti, suojapuku ja mielellää vaikka kaasunaamarikin, jos nyt vaikka tupakat sattuu syttymään tuleen ja hapon kestävät hanskatkin ois hyvä olla kädessä, vaikka ei niillä mitään käyttöä ookkaan.

      • InPar

        Hienoa että tulee runsaasti asiallisia vastauksia, kiitokset kaikille !


      • KA- lervo
        InPar kirjoitti:

        Hienoa että tulee runsaasti asiallisia vastauksia, kiitokset kaikille !

        Kysy Lervolta se tietää ajaa konttie somppast hankoon ja alaspäi paluuna puuhevose persreikii on ajana mantereelle saksaa, norjaa aina yksillä persein samoin silmin sitte ajoi inexiä kolme päivää ja lopetti siihe ku kuulemma olis pitänä itte purkia lastit johon LErvo ei suostu niin ei sitte millään!!


    • oonvarmaan ja en

      Tsaukkist moi! Aattelin kysyy tonne Lervolle hommii onk mimmosii? Ketäs siel on nykyjää dunailee onk see kalija hessu siel viäl? Kuulemma ajavat kontteja porist tonne jonneki. Ko mimmone se kanja sil o, onk see se pystyhyttäne 111 isol kasil kans? Kui mimmosii keikkoi sielt saa?

    • Lerkku juuuu

      Jooo juu kuulema Lervo ajaa inexii kapellijunallaan porist vantaalle ja paluuna alespäi purua luvian sahalle telit ylhäällä juuu se o kato juu semmone see Lerkkku juuu.....

    • Tyhmä

      Mikä on lervo???

      • Ekkö tunne??

        THÄÄÄÄÄH?!??? EKÖÖNNÄÄ LERVOO TIEDÄ?? HÖH?

        Olimme kesällä -93 lomareissulle nii tos reijjolan kesoilin paikkeilla tapasimme Lervon ja oliha se aluks aika näky. Naapurini kalakaverin tuttu armeijankamun veli tuns kans sen Lervon. Oli ajanut sillo fargolla riisiä kiinaan tai jotain. Mylviön seollahan on seinällä visii kuulemma vielkii se taulu missä kunniamaininta ko Lervo oli syäny viis isoo höyryy. Kuulemma huhu kertoo että hakee johonkin liittoon tiedotusvastaavaksi tällähetkellä. Tiiä häntä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      88
      3488
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      25
      3083
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2982
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      59
      2823
    5. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      54
      2667
    6. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2628
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      55
      2391
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      2261
    9. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2122
    10. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2118
    Aihe