Hei, jos nyt heti ei avaudu Yliopistojen tiedekunnat tai Korkeakoulu esim. Kauppatiede niin on hyvä miettiä jos tekee ahkerasti työtä on ehkä hyvä opiskella Kemian Laborantin perustutkinnon 2.vuotinen ja sen jälkeen avautuu Yliopistojen kuten esim. oikeustieteet, kemisti, Kauppatieteet, lentäjäksi, jne.
Lohjan Ammatti-instituutti entinen Lohjan Ammattioppilaitos on Kemian Laborantin perustutkinnon mahdol.lista opiskella eikä ole pääsykoetta opiskelemaan .
Ensin siis opiskelee Kemian laborantin perustutkinnon sen jälkeen Yliopistoon mihin vain haluaa pääsykokeisiin .
Kemian laborantin perustutkinto on kolmevuotinen ammatillinen tutkinto siis kolmevuotinen opistotason tutkinto .
Lohjalla on opiskelija asuntoja kivasti
Ensin Kemian Laborantin perustutkinnon,
Niin,
2
90
Vastaukset
- Tajunnanvirtaa
Opetetaanko oppilaitoksessa myös tuottamaan ymmärrettävää asiatekstiä? Siinä tapauksessa koulutusta voisi suosittaa aloittajallekin.
- Niin,
Voi suositella kenellä on tahtoa valmistua ja kuriinalainen opiskelija tahtoa päästä läpi vaikka vaatimattomin tuloksin kuitenkin ne pääsykokeet saavuttaa vaatimatomillakin numeroin .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711111
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55539Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä295533Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37531Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489- 49477
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45472