voiko tyhmempää hommaa olla , kun isot lapsen tasolla älyllisesti olevat miehet ajaa ympyrää kilpaa autoilla.
Vastaukset 10
- tietäjä92
Ihminen kaipaa välillä vähän hölmömpääkin ajanviettoa.
Jääkiekko? Mitä järkeä kun aikuiset ihmiset mustan lätyskän perässä luistelevat.
Jalkapallo? Sama mutta lätyskän tilalla pallo ja alustana ruohikko. Täysin turhaa.
Biljardi? Turhaa ja hyödytöntä.
Korkeushyppy? Herranjestas, aikuiset ihmiset kilpaavat kuka hyppää korkeimmalle?! Mitä moisella taidolla tekee?
Urheilu on sellaista.- urheilunkin ystävä
Lisäisin listaasi vielä raviurheilun,,,,aikamiehet istuvat haarat levällään hevosen perseen takana ja sokeakin voi ohjastaa hevosta sillä siellä on kolmen metrin päässä toiset silmät jotka näkevät mitä tarvitseekin.
- PASKAA MUNASSA
VANHAT HOMO-UKOT HOMOSTELEE, ON SE LUSUSTA.
KUULE HINTTI LOPETA ITTES JA RALLIN ARVOSTELU VITUN NIITTYKUUKKELI HOMO TILHI. - prklnstadilaiset
Taida olla stadista kotoisin kun olet noin kyrpiintynyt kaveri kuka ei ole koskaan päässyt ajamaan autolla kunnon pillurallia popit täysillä? mielummin lyhyt ja hauska kui tylsä ja pitkä elämä
- Lähes kaikki
Moni harraste on typerä sivullisten silmissä, ei jaksa edes alkaa luettelemaan.
- 198712906
Mistä sanoista HOI on lyhenne?
- Timowski 111
Järki HOI sitä sä tarttisit itse.Rallin YKSI hyvä puoli:Oppii tekemään oikeita ratkaisuita pian!
- kdkgksgkksgg
Oikeastaan kaikki on tyhmää jos haluaa niin ajatella.
Jokainen laji on turhaa ja ja järjetöntä.
Ja ajatella, moni tekee töitä niska limassa, että vois vaikka lyödä palloa reikään tai ajaa ympyrää tai vaikka hypätä lentokoneesta varjon kanssa, vaikka se lentokone onkin ehjä.
Kaikki on tyhmää ja niissä ei oo mitään järkee.
Ei rallissa oo mitään järkee, se vaan on helvet*n hauskaa. Ja se riittää useimmille syyks. Tosin on aina tollasia tylsiä ihmisiä jotka tarvii jokaiseen tekemiseensä järkevän syyn - mun mielipide
Kyllä lätkä on tyhmempää kuin ralli autot
- Stfu vihaajat
Haterz gonna Hate!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372142
- 56696
- 40643
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne65509- 62492
- 42490
- 45490
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15470Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh23458T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6457