tiger

kuinka paljon tunturi tiger airiin tulee lisää nopeutta ku vaihtaa välityksiä eestä
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

yhden piikin isompi eturatas=5km/h lisää
2 piikiä isompi=10km/h jne.

Mutta vakioon ei kannata laittaa liian isoa ratasta, koska sillon se ei jaksa enää kulkea.

Äänestä
  • mitä kannattaa laitta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mopoti kirjoitti:

kuinka paljon tunturi tiger airiin tulee lisää nopeutta ku vaihtaa välityksiä eestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu