Neuvoja kaivataan!

Honda

APUA!!!Mistä löydän oikein rutisevan,narisevan ja natisevan prätkänahkapuvun?Nykyään nahkapuvut tehdään niin pilipali nahkakasta tai jopa osa puvusta on kangasta?Haluan koko nahkaisen prätkänahkahaalarin joka rutisee,narisee ja natisee kovaa.Halvallako joku käytetty?

Tästä aiheesta toivoisin tosi paljon keskustelua kaikilla mahdollisilla tavoilla sillä tämä on hyvin tärkeä asia!!!

6

1114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mauri

      Ehdotan lateksi pukua.

    • biker

      No osta nyt sinäkin sitten oikeasti se nahkapuku, kun kerran ITSE et mistään muusta osaa puhua!

      Nahkapuku on paras ajopuku =) ja tällä palstalla kuuluu niistäkin keskustella (asiallisesti).

    • Suzuki

      Saisipa edes kerran kokeilla omissa oloissaan ihan rauhassa oikeeta kunnon prätkänahkahaalaria joka päällä ollessa tuoksuisi voimakkaasti nahkalle,olisi tiukka ja pitäisi kovaa rutinaa ja narinaa kun puku päällä liikkuisi jne ... Taitaa jäädä edelleen unelmaksi!

    • Satunnainen ohikulkija moto...

      Kokkolan suunnalla, kun lähdetään Kokkolasta Ouluun päin, on yritys joka tekee nahkapukuja motoristeille. Varmaan voisivat tyydyttää tarpeesi narisevasta ja paksusta nahasta valmistetulla tyköistuvalla puvulla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      227
      8784
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      119
      6351
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      48
      5784
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      4060
    5. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      68
      3928
    6. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      33
      3179
    7. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      26
      2823
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      28
      2805
    9. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      25
      2767
    10. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      47
      2710
    Aihe