Swingers-club Mystique

10+1

Americanoksessa on paikka jossa ei käy juuri ketään (itse totesimme sen 4 kertaa)

Sisäänpääsymaksu vaihteli 25-50€:n välillä sisältäen 4 paukkua.

Poreammeen vettä ei ollut vaihdettu varmaan koskaan ja jälkeen ajatellen kukaan ei käynyt etukäteen suihkussa, (itse peseydymme aina ennen jacuzziin menoa) ja siihen vielä panoista tulevat tuotokset haisi iho lähinnä viemärille.

Suihkussa sai seistä tovin jos toisenkin että haju häipyi.

Jos swingers kiinnostaa niin Ingles on oikea paikka

12

8194

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 6+3

      no huh, ei ole tullut mentyä eikä tuollanen kokemus saa innostumaankaan...

      mutta siis missä inglesissä on swingers mesta? ja onko se sitten ihan hyvä?

    • ???

      Americanos??? Mika paikka olla americanos??? Mita sina tarkota???

      • Ingles parempi

        Olipa hyvä saada näitä linkkejä. Tuossa on nurkilla pyöritty sen kymmenen kertaa useammankin pariskunnan kanssa, mutta eihän näistä tiedä.
        Edellinen vaimo oli nykyisen poikakaverinsa kanssa käynyt tällaisessa kuin "2x2 swingers". Paikka oli ollut aivan viimeisen päälle.
        Kun nykyinen ei ehdi, pyysi minut mukaan kahdeksi viikoksi. Ollaan tuossa rannan kupeessa Riu Maspalomas nimisessä paikassa. Hän on ollut siinä muutaman kerran ennenkin minua aikaisemman ukkonsa kanssa.
        Onko kokemusta tuosta hotellista. Onko ok?
        Kuinka tuo clubi. Onko kokemusta? Joka paikkaan syrjäisille kaduille en uskalla lähteä, on niitä niin monenlaista tullut nähtyä.
        No tässä välillä katsoinkin netistä. Tuo clubi vaikuttaa Suomalaisten keskuudessa aika suositulta.
        Käymme siellä huomenna rantapäivän jälkeen ja sitten Jumboon jatkoille. :)


    • Maspalomas

      Olimme tuolla clubilla muutaman kerran 2008. Paikan oli avannut juuri muistaakseni entinen Italialainen poliitikko. Olen ihan mielenkiinnosta seurannut tuota ja paikka on hyvin pidetty. Tuttavapariskunta kävi siellä lokakuussa ja tykkäsivät kovastikin. Juomat olivat "puhtaita" ja kohtuuhintaisia.
      Loppuillasta meno oli ollut jo aika hurjaa (suomalaisittain), mutta mitään järjestyshäiriöitä ei ollut esiintynyt. Mitä nyt Suomalaiset miehet tuppaavat olemaan ensimmäisillä kerroilla hieman mustasukkaisia, mutta kyllä sitten tottuvat paikan luonteeseen. Kun vauhtiin pääsee niin rouvaahan tuonne viedään joka ilta, mutta onneksi loma loppuu kesken. Mekin olemme menossa tuonne nyt toukokuussa viimeisillä Finnairin lennoilla.

      • Virtanenacasanos

        Sairasta koko "swingeröinti". Todellakin.

        Kanariarocsen Americanoksessa tai sitten Costa dela Cruzianoksessa oli Crocsikauppa, ostimme sellaiset ja sitten suuntasimme Lanzarotanocseen jotta pystyimme lomailemanocseen.


    • Ihminen15

      Nyt on on tullut sellainen sääntö 2015 alusta että tuonne 2x2 swingers Jumpon paikkaan pääsee enään pariskunnat. Huvittavaa että tuolla ovella on "suomeksi" lappu että suomalaiset rouvat ei enään pääse ukkojensa kansa ja ukot ei enään edes muijiensa kanssa. Tämäkin on jotain syrjintää.

      • 2x2

        Rouvat pääsee tästä eteenpäin niin kuin ennenkin. Jättäkää nyt edes yhtenä iltana ne ukot sinne aulabaariin.
        Suominedot ovat meille aina tervetulleita.


      • surkuhupaisa oot

        hah hah , tuskin edes tiedät mistä puhut


    • 10+15
    • Ennustuksia

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      232
      4451
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      75
      2874
    3. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2413
    4. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      43
      1697
    5. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      78
      1389
    6. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      83
      1192
    7. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      137
      919
    8. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      68
      882
    9. Sellainen tunne sydämessä

      Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,
      Ikävä
      86
      854
    10. Annan meille mahdollisuuden

      Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil
      Ikävä
      53
      842
    Aihe